Reklama

výsledky pro hledaný tag:

Volkswagen ID.

Nové elektrické SUV s cenou pod 700 tisíc korun. V Česku se začal prodávat Volkswagen ID. Cross

Novinka chce zaujmout nejen cenou, ale i zajímavou výbavou. Je mírně dražší než model ID. Polo.
24.07.2026 11:00
|
0

Volkswagen stlačil cenu u svého nejlevnějšího elektromobilu. Model ID. Polo vyjde na 619 tisíc

Nová vstupní varianta přináší menší baterii a díky tomu i nižší pořizovací cenu.
21.07.2026 16:00
|
1

Volkswagen upravil své elektromobily. Přidal jim nové funkce a láká na snížené ceny

Modernizované modely ID.4, ID.7 a ID.7 Tourer dostaly nový software i ovládání.
21.05.2026 16:00
|
0

Jmenuje se jako airbus, ovládá se ale po staru. Viděli jsme naživo nový elektrický volkswagen

Volkswagen ID.3 Neo přináší mnoho novinek, ačkoliv na první pohled na to nevypadá.
17.04.2026 09:57
|
0

Volkswagen vrací akční edici Love. Nabízí více výbavy za cenu nižší než základní verze

Limitovaná nabídka se týká crossoverů, elektromobilu a hatchbacku. Ceny začínají na 400 tisících.
08.04.2026 16:01
|
0

Nový levný Volkswagen na baterky poprvé ukazuje interiér. Je retro a vypadá téměř bezchybně

Očekávaný základní elektromobil Volkswagen ID.Polo s platformou MEB+ se představí už letos
06.01.2026 10:00
|
0

Volkswagen ID.5 si lze půjčit za stovku na hodinu. Město ho pronajímá jako sdílený elektromobil

Nový projekt má podpořit nástup moderních technologií a zjednodušit životy obyvatelů Šumperku
21.10.2025 16:11
|
0

Reportáž: Světový rekord, limitovaná edice a švýcarské serpentiny. Vyrazili jsme na ID.Treffen

Na cestu do švýcarského Locarna jsme byli vybavení elektromobilem VW ID.3 GTX Fire+Ice
09.10.2025 14:16
|
0

Volkswagen ID.7 Tourer je prostorný a nezvykle úsporný. Komfortní je ale až za městem

Elektrický kombík ujede na jedno nabití téměř 680 kilometrů. Kufrem trumfne i škodovku
28.09.2025 18:50
|
0

Hrubis má radost z elektrického SUV. Napravilo většinu chyb a je z něj skvělé auto pro rodinu

Ondřej Hrubeš otestoval pro televizní Autosalon Volkswagen ID.4, který přišel s řadou změn
10.09.2025 10:00
|
0

My nepotřebujeme být agresivní. Naše auta se smějí, říká šéfdesignér Volkswagenu

Andreas Mindt nám osobně ukázal nový koncept ID. Cross a prozradil, co vše se dostane do výroby
08.09.2025 14:03
|
1

Mercedes-Benz CLA s technologií EQ otřese trhem elektromobilů. Řídili jsme ho mezi prvními na světě

Nové CLA se dočká i hybridu. Bude ale vůbec potřeba, když bateriová verze ujede skoro 800 km?
18.07.2025 15:35
|
0

Hrubis krotil na silnici i na okruhu nejrychlejší dodávku, kterou si můžete v Česku koupit

Volkswagen ID. Buzz GTX trochu klame tělem. Má dva elektromotory a výkon 340 koní
03.06.2025 18:00
|
2

Naše měření na okruhu: Volkswagen ID.7 GTX jezdí opravdu rychle, ale spotřebou mnohé řidiče zklame

Elektrický kombík od Volkswagenu okusil losí test, zrychlení, brzdy, spotřebu i kolo na okruhu
12.03.2025 17:21
|
0

Volkswagen ID.7 vás zbaví strachu z dojezdu. Má obrovský kufr, ale poněkud sterilní kabinu

Na Volkswagen ID.7 se zjednodušeně můžete koukat jako na elektrický Passat. V něčem má ale navrch
10.01.2025 07:58
|
0

Ostrý Volkswagen ID.7 GTX vás bude bavit, úsporná verze doveze daleko. Řídili jsme oboje

Volkswagen nás pozval do Švédska, kde nám předvedl to nejlepší ze své elektrické rodiny
21.08.2024 08:00
|
0

Volkswagen ID. Buzz je teď ještě delší, praktičtější a výkonnější. Vyzkoušeli jsme GTX i verzi LWB

Podstatně více výkonu nenabídne pouze GTX, ale i standardní ID. Buzz. Dorazily také další změny
05.07.2024 08:52
|
0

Elektrický Volkswagen se cenou přiblížil čínskému rivalovi. Nabídne i delší dojezd

Německá automobilka představila novou verzi modelu ID.3. Startuje za méně než 800 tisíc korun
24.06.2024 07:56
|
2

Volkswagen ID.7 ukazuje cestu autům do zásuvky. Jezdí zábavně i s nízkou spotřebou

Vyzkoušeli jsem elektrický protějšek modelu Passat. Na jedno nabití ujede přes 600 kilometrů
26.04.2024 14:02
|
0

Prodloužený Volkswagen ID. Buzz se poprvé objevil v Česku. Prohlédli jsme si ho a změřili

Novinka bude k mání se třetí řadou sedadel. Vylepšení dostala i technika pod kapotou elektromobilu
12.04.2024 16:30
|
0

Nejvíce čtené za poslední

Reklama
Reklama
Reklama
Autosalon TV