Reklama
Bonusy k TV pořadu

Katka Neumannová otestuje novinku Kia Sportage PHEV, Sršeň osedlá dvě motorky značky Kayo

Takový bude premiérový Autosalon už ve středu večer na Prima COOL

Moderní auta prý už nejsou jako dřív. Nostalgie ale nemá s racionálním uvažováním nic společného. První Kia Sportage z roku 1993 tak určitě nevyvine 265 koní a nemá parkování na dálkové ovládání jako současná generace. Bude se ale tohle ženské auto roku 2022 líbit olympijské vítězce Kateřině Neumannové?

Věděli jste, že na tažném zařízení se dají uvézt až čtyři jízdní kola? Nebo že autochladnička může kromě chlazení i ohřívat? A že i se střešním nosičem se dá jet hodně svižně? Jedinou podmínkou jsou autodoplňky, které jsou otestované přesně na ten který model. Ty hlavní vyzkoušíme!

Doba, kdy jste si musel auto sami v garáži mazat a být tak trochu automechanik, je naštěstí dávno pryč. Nemusíte rozumět pohonu 4x4 AllGrip Suzuki Vitara, abyste s ním mohli jet středně těžký terén. Přesto si ukážeme, jak s takovým malým crossoverem řešit tzv. krizovky.

Bouračka nebo defekt by v budoucnu neměly být pro řidiče žádný stres. Autoservis se totiž o vše postará – papírováním počínaje a náhradním vozidlem zdarma konče. Novým trendem v oblasti autoslužeb je totiž propojení pojišťoven a autoopraven. Zjistíme, jak to funguje v praxi.

Pravý motoristický adrenalin lze zažít už za nějakých 50 tisíc korun. Takže navléknout motokrosové boty, chrániče ramen, kolen, zad, hrudníku a kvalitní helmu. Pepa Sršeň nás vezme k sobě na zahradu, kde nám dá pořádnou a docela nekompromisní enduro-motoškolu se dvěma stroji značky Kayo.

Premiérový Autosalon vysíláme ve středu 22. června ve 20:15 na Prima COOL a v repríze v sobotu 25. června v 9:05 na Primě.
Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


První dojmy: Nová Kia Niro má kontroverzní design i cenu, přesto si ji Evropané okamžitě zamilují

Poprvé jsme zhlédli a důkladně prošmejdili druhou generaci nejúspěšnějšího modelu Kia v Evropě
17.06.2022 17:11
|
5
Reklama

Suzuki Vitara už je plnohodnotný hybrid. Zvládne jet elektricky, parametry ale neoslní

Na českém trhu se japonské SUV nabízí s novým motorem 1.5 DualJet Hybrid o výkonu 75 kW
18.03.2022 16:24
|
0

Krátký test: Kia Sportage za milion korun na sněhu a ledu oplývá sebevědomím, které odpovídá ceně

Nové kompaktní SUV ze Žiliny jsme tentokrát vyzkoušeli ve verzi Sportage 1.6 T-GDI 4x4 DCT GT-Line
01.03.2022 19:15
|
2

Komentář: V Británii mají vyhrazená místa pro handicapované i u nabíječek. Proč to u nás nejde?

Z dvaceti dobíjecích stanic byly čtyři určeny pro řidiče s postižením. Vyhrazené byly volné.
06.08.2026 08:24
|
1

Vysoké ceny paliva mění poměry v bazarech. Elektromobily se prodávají lépe než hybridy

Prodeje použitých aut do zásuvky se meziročně zdvojnásobily. Průměrná cena je pod hranicí 700 tisíc
29.07.2026 16:00
|
1
Reklama

Když u elektromobilu vybijete klasickou 12V baterii, nepojede. A u nabíjecí stanice se může seknout

Také auta do zásuvky využívají kyselinové baterie. Je za tím bezpečnost.
23.07.2026 14:00
|
2

Cesta na dovolenou s elektromobilem musí mít jasný plán. Jinak bude zbytečně úmorná a drahá

Jízda s autem do zásuvky vezme víc času, ale posádka má čas na odpočinek.
21.07.2026 08:49
|
4
Reklama
Autosalon TV