Reklama
Archiv - Zprávy

Nejrychlejší taxík světa? Prohlédněte si speciál McLaren, který jezdí na Tchaj-wanu

Připoutejte se. Tohle bude jízda!

Svezení taxíkem může být zábava sama o sobě. Záleží, na jakého narazíte taxikáře a v jakém stavu si taxíka voláte. Můžete za deset minut v kostce probrat život, zanadávat si na politiku nebo si prostě jen vychutnávat zastydlou hudební produkci českých pohodových rádií. Auto, to bývá většinou nudná oktávka nebo podobný zástupce střední třídy, co neurazí.

Na Tchaj-wanu vás ale může čekat jízda žlutým McLarenem P1. Měli byste si předem rozmyslet, jestli říct taxikářovi „dupni na to!“. Cesta z hotelu na letiště by se mohla v tomhle osmiválcovém monstru s objemem 3,8 l a dvojitým turbem změnit v pořádě adrenalinový zážitek. Všemu navíc pomáhá speciálně vyvinutý elektromotor, takže nepřekvapí, že dá stovku za 2,8 sekundy a maximální elektronicky omezená rychlost dělá ohromujících 349 km/h.

Svezení v téhle atrakci nemá oficiální cenovku, ale klidně bychom si připlatili, kdyby byla v ceně i trocha driftování. Co vy?

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Když Sršeň zpívá. Stáhněte si jeho árii H2

Kawasaki Ninja H2 dokázala z Pepy Šilera udělat operního pěvce. A jak jsme slíbili v aktuálním 41. díle Autosalonu, jeho zpěv nyní nabízíme ke stažení.
08.10.2015 18:30
|
0

Velká galerie Subaru Levorg! STI v kombíku je poprvé v Česku

Sportovní kombi využívající techniku ostrého Subaru WRX STI vypadá poměrně agresivně. Na rozdíl od silnějšího brášky je o poznání klidnější a více orientované na rodinu, jízdními vlastnostmi ale stále vyniká.
08.10.2015 16:00
|
0
Reklama

GALERIE: Auta kolem Fukušimy pohlcuje příroda

Už je to čtyři a půl roku od chvíle, kdy lidé opustili okolí jaderné elektrárny Fukušima. Za sebou nechali i stovky aut, motorek a bicyklů, které od té doby zarůstají divoce rostoucí vegetací.
07.10.2015 22:20
|
0

VIDEO: Střílení holubů z driftujícího Ferrari

Na světě je nový sport a nám se moc líbí! Potřebujete k němu jednu brokovnici, jednu slušivou vestu, odpalovač holubů a jedno Ferrari 599 bez střechy. Ideálně ve žluté barvě, ale nejspíš by prošlo i červené.
07.10.2015 22:05
|
0
Reklama
Autosalon TV