Reklama
Archiv - Zprávy

Když Sršeň zpívá. Stáhněte si jeho árii H2

Kawasaki Ninja H2 dokázala z Pepy Šilera udělat operního pěvce. A jak jsme slíbili v aktuálním 41. díle Autosalonu, jeho zpěv nyní nabízíme ke stažení.
Zdroj: Autosalon

Možná se budete divit, ale i takový ostřílený mazák a držitel několika kaskadérských rekordů, jako je Pepa Sršeň Šiler, může mít z motorky sevřené půlky. Dokonce si ani netroufl vypnout kontrolu trakce a pro testování zvolil raději brněnský autodrom. Důvod? Kawasaki Ninja H2. Umí totiž na požádání trhat zadní pneumatiku a na cílové rovince z ní vymáčkneme skoro 300!

I tak jsme se ale nestačili divit, když jinak výřečný Sršeň náhle začal v sedle Kawasaki namísto mluvení zpívat. A protože jsme tuhle melodii okamžitě všichni chtěli mít jako vyzvánění v telefonu, napadlo nás, že byste to možná chtěli také...

Zvukový soubor si stáhněte ZDE.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Velká galerie Subaru Levorg! STI v kombíku je poprvé v Česku

Sportovní kombi využívající techniku ostrého Subaru WRX STI vypadá poměrně agresivně. Na rozdíl od silnějšího brášky je o poznání klidnější a více orientované na rodinu, jízdními vlastnostmi ale stále vyniká.
08.10.2015 16:00
|
0

GALERIE: Auta kolem Fukušimy pohlcuje příroda

Už je to čtyři a půl roku od chvíle, kdy lidé opustili okolí jaderné elektrárny Fukušima. Za sebou nechali i stovky aut, motorek a bicyklů, které od té doby zarůstají divoce rostoucí vegetací.
07.10.2015 22:20
|
0
Reklama

VIDEO: Střílení holubů z driftujícího Ferrari

Na světě je nový sport a nám se moc líbí! Potřebujete k němu jednu brokovnici, jednu slušivou vestu, odpalovač holubů a jedno Ferrari 599 bez střechy. Ideálně ve žluté barvě, ale nejspíš by prošlo i červené.
07.10.2015 22:05
|
0

Češi už si letos koupili 55 Ferrari a 50 Tesel

Rolls Royce, Lamborghini, Ferrari, Tesla, Maserati, Porsche, Alpina. Všechny tyto značky se u nás letos prodávají znatelně lépe než před rokem. Chodit po českých ulicích tak bude zas o něco příjemnější.
06.10.2015 22:30
|
0
Reklama
Autosalon TV