Reklama
Archiv - Zprávy

Velká galerie Subaru Levorg! STI v kombíku je poprvé v Česku

Sportovní kombi využívající techniku ostrého Subaru WRX STI vypadá poměrně agresivně. Na rozdíl od silnějšího brášky je o poznání klidnější a více orientované na rodinu, jízdními vlastnostmi ale stále vyniká.
Zdroj: Subaru

"Na českých okreskách bude Levorg králem." Nebo: "Levorg představuje stroj, který v dnešní době nemá obdoby. Lepší jízdní vlastnosti žádné sériově auto vyjma opravdových sporťáků nenabídne." Naši novinářští kolegové na adresu nového Subaru nešetří chválou. My si s názorem počkáme až na dojmy z pořádného testu, zatím se ale můžete důkladně seznámit s jeho tvary ve velké galerii z českých silnic.

Jako většina moderních Subaru disponuje Levorg symetrickým pohonem všech kol, převodovkou Lineartronic a plochým motorem Boxer. Všechny verze pohání nový přeplňovaný zážehový plochý čtyřválec 1.6 DIT. Subaru v tomto motoru poprvé kombinuje přímé vstřikování, přeplňování a funkci Stop & Go. Motor disponuje výkonem 125 kW, tedy 170 koní, a jeho točivý moment 250 Nm vrcholí již při 1800 otáčkách za minutu. Mimořádně lehký agregát se vyznačuje přirozeným vyvážením s minimálními vibracemi a nízkou hlučností.

Rozsáhlou nabídku vnitřního prostoru dokumentuje i zavazadlový prostor, který má se standardní polohou sedadel objem 522 litrů a lze ho zvětšit až na 1446 litrů. Na palubě krom jiného najdete také hned šest USB vstupů ve standardní výbavě, aby nikdo z cestujících netrpěl nedostatkem elektřiny pro svá mobilní zařízení.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Když Sršeň zpívá. Stáhněte si jeho árii H2

Kawasaki Ninja H2 dokázala z Pepy Šilera udělat operního pěvce. A jak jsme slíbili v aktuálním 41. díle Autosalonu, jeho zpěv nyní nabízíme ke stažení.
08.10.2015 18:30
|
0

GALERIE: Auta kolem Fukušimy pohlcuje příroda

Už je to čtyři a půl roku od chvíle, kdy lidé opustili okolí jaderné elektrárny Fukušima. Za sebou nechali i stovky aut, motorek a bicyklů, které od té doby zarůstají divoce rostoucí vegetací.
07.10.2015 22:20
|
0
Reklama

VIDEO: Střílení holubů z driftujícího Ferrari

Na světě je nový sport a nám se moc líbí! Potřebujete k němu jednu brokovnici, jednu slušivou vestu, odpalovač holubů a jedno Ferrari 599 bez střechy. Ideálně ve žluté barvě, ale nejspíš by prošlo i červené.
07.10.2015 22:05
|
0

Češi už si letos koupili 55 Ferrari a 50 Tesel

Rolls Royce, Lamborghini, Ferrari, Tesla, Maserati, Porsche, Alpina. Všechny tyto značky se u nás letos prodávají znatelně lépe než před rokem. Chodit po českých ulicích tak bude zas o něco příjemnější.
06.10.2015 22:30
|
0
Reklama
Autosalon TV