Reklama
Archiv - Zprávy

Audi RS3: Náhrada za Jágra?

Ostrý hatchback od Audi zachrání nároďák!

Už je sice dávno po hokejovém mistovství světa... ale Audi ukazuje, že jejich ostrý hatchback s výkonem 367 koní si dokáže vyšlápnout se svým pohonem quattro i na ledovou plochu.

Není to tak úplně náhoda, protože právě první quattro, konkrétně tedy Audi Quattro (jediné s tím velkým kvéčkem) se veřejnosti poprvé představilo na zimním stadionu, aby ukázalo své schopnosti na nejklouzavějším z povrchů. To bylo už před více než třiceti lety.

Jeho vzdálený potomek je teď natolik pevný v kramflecích, že dovede hrát hokej – bruslí na křídle, nikdo ho nedokáže krosčekovat, a kdo mu zkusí sebrat puk, ten skončí pod jeho koly. Podívejte se na video:

 

Prostě trochu jako Jarda Jágr. Vůbec bychom se nedivili, kdyby audina vyfasovala osmašedesátku a pomohla českému týmu. A kdyby se jí na buly protáčela kola, může ji trenér vždycky zaparkovat do brány. Takže univerzála v soupisce už máme, teď ještě najít toho trenéra. 

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Když Sršeň zpívá. Stáhněte si jeho árii H2

Kawasaki Ninja H2 dokázala z Pepy Šilera udělat operního pěvce. A jak jsme slíbili v aktuálním 41. díle Autosalonu, jeho zpěv nyní nabízíme ke stažení.
08.10.2015 18:30
|
0

Velká galerie Subaru Levorg! STI v kombíku je poprvé v Česku

Sportovní kombi využívající techniku ostrého Subaru WRX STI vypadá poměrně agresivně. Na rozdíl od silnějšího brášky je o poznání klidnější a více orientované na rodinu, jízdními vlastnostmi ale stále vyniká.
08.10.2015 16:00
|
0
Reklama

GALERIE: Auta kolem Fukušimy pohlcuje příroda

Už je to čtyři a půl roku od chvíle, kdy lidé opustili okolí jaderné elektrárny Fukušima. Za sebou nechali i stovky aut, motorek a bicyklů, které od té doby zarůstají divoce rostoucí vegetací.
07.10.2015 22:20
|
0

VIDEO: Střílení holubů z driftujícího Ferrari

Na světě je nový sport a nám se moc líbí! Potřebujete k němu jednu brokovnici, jednu slušivou vestu, odpalovač holubů a jedno Ferrari 599 bez střechy. Ideálně ve žluté barvě, ale nejspíš by prošlo i červené.
07.10.2015 22:05
|
0
Reklama
Autosalon TV