Měl jsem jednu z nejobávanějších ojetin na světě. Doporučený postup tankování má shodný s Trabantem
S wankelovou Mazdou RX-8 jsem žil dlouhých devět let. Tohle jsou moje vlastní zkušenosti.
26.06.2026 08:19
|
1