Diskuze: Stačila jedna změna a spotřeba spadla o tři litry. Tohle SUV v plné výbavě stojí méně než Kodiaq
Nový příspěvek
Příspěvky
Miroslav Kraus - 17.05.2026 20:23:59
Proč bych chtěl hybrida se spotřebou 5.9l, kdy mám Kodiaqa diesel, kde jezdim za 5litrů. Že je stojí víc? Kdyz čtu ty neduhy, tak mi to za to stojí...
Karel - 17.05.2026 11:39:31
KGM je super volba. Kvalitní a za dobré peníze. Doporučuji jej ale koupit v Německu, kde vyjde ještě levněji, než u nás a navíc je s delší zárukou.
Pavel Novák - 16.05.2026 05:14:43
Nenu vsechno zlato co se trpyti....mam 1.5 roku Rextona...odchazi baterka a byt je zaruka 2 roky, nebo 40 000 km, tak mam smulu. V unoru reklamovano prepinani nahonu, ktery v mrazech zatuhoval a byt je pulka kvetna, tak stale neni vymeneno a po 30 000 km
X99 - 15.05.2026 19:56:51
Pavle to věřím, je to jako když jsem se pokoušel srovnat Karoq a Tucson... je to úplně jiný svět... pohodlí, jízdní vlastnosti, převodovka, infotainment.... kdo by si koupil Karoqa....
Pavel - 14.05.2026 19:13:18
Mám Kodiaq disel a jezdím za 5,9 , kufr nesrovnatelné! Taky jsem se o to to auto zajímal ale rozhodně nelze srovnávat!