Reklama

Diskuze: Unikátní kamera pokutuje řidiče za jeden z nejzávažnějších přestupků. Bude jich přibývat

Nový příspěvek

Váš E-mail nebude zveřejněn

Příspěvky

Ivan Varchol - 23.01.2024 18:56:13
Od ledna 2024 již není možné získat 7 bodů, ale pouze 6. Za tento přestupek již není zákaz řízení, ale pouze 6 bodů, příkazem na místě pokuta 5 000 Kč, ve správním řízení pokuta 7 000 - 25 000 Kč. V článku jsou nesprávné údaje.
ProsteJa - 23.01.2024 13:23:27
Já myslel, že od ledna 2024 je maximum co mi můžou sebrat 6 bodů, možná by to chtělo víc kontrolovat co píšu, nebo publikovat hned a ne až za půl roku. :-D
Reklama
Fr_von_Dr - 23.01.2024 10:18:28
Mělo by platit, že za přestupek je zodpovědný řidič, případně provozovatel nebo majitel vozidla - a ať si to pak, jak chtějí, vyřeší nezi sebou. Ale to by si naši hlavouni upletli bič sami na sebe, takže to neprojde. Byl by na silnicích větší klid.
Dobišar - 22.01.2024 20:40:19
Pro Xenu - článek jste četla, ale z rychlíku a zjevně nepochopila. Kamera přestupek zaznamená a odešle k řešení na úřad. A na úřadě už si zjisti, komu dát pokutu a sedm bodů.
Xena - 22.01.2024 16:27:13
Tech sedm bodů to přičte prosím pěkně komu? Nebo to rozeznává i xichty? Nebo jak to pozná, kdo auto řídil?
Martin - 22.01.2024 15:40:03
V ústavu už je povolen internet ?
Reklama
PICHAV - 21.01.2024 19:07:41
BUDE JICH PRIBYVAT ? TECH PRESTUPKU ?! LOG ANO !!!! ALE NE ODE MNE !!!! MASINKY NEKRIZUJU !!!! NEJSEM INFANTILNI VIDET NEMUSIM !!!! BUSHNUS NESNASIM A O5 JEDU JINUDY !!!! MAM TAYCAN CROSS TURISMO TS !!!! A MAMINA S K STOJI A ZIRA JAK KDYZ VYSILA ALDZAZIRA
Reklama
Autosalon TV