Diskuze: S drahými palivy roste zájem o elektromobily. Naftu za baterky mění čím dál častěji už i Češi
Nový příspěvek
Příspěvky
Radek - 12.05.2026 12:27:04
Reklamou to lidem nacpou stejně jako SUV, kdo chce být IN tak to musí mít.
Z.Hlav - 11.05.2026 21:41:58
Ano, zase jeden takový článek. No ať si koupí kdo chce co chce, ale podívejte se nyní na situaci v Etiopii. Zrušili všechny konvenční auta a po dvou letech či třech? leží ve skladech a na odstavných plochách tisíce čínských elektroaut, nejsou na ně ND.
PICHAV - 11.05.2026 18:14:44
ZE BY SE ROPAKUM KONECNE !!!! ROZSVECOVALO ??!! A BLYSKALO NA LEPSI EV CASY ??!! NECHCE SE MI ANI VERIT