Reklama

Diskuze: Komentář: Díky taxíku jsem konečně jel Teslou. Kdyby raději poslali Superba, svezl bych se lépe

Nový příspěvek

Váš E-mail nebude zveřejněn

Příspěvky

Milan - 26.06.2026 17:48:58
No ja na rozdíl od vas Teslu (Y) řídil, sam jsem nakonec zvolil Ford Capri a rozhodě nelituji..... Nicméně Tesla jezdí v porovnani se Superbem jakekoli motorizace nesrovnatelně lepe.... Jasně musite nabijet a to hlavně doma nebo v praci.
PICHAV - 26.06.2026 14:46:42
STEJNE TY CESKY ROPACI JSOU DIVNY LIDI !!!! ANI DOZIVOTNI NABIJENI ZDARMA OD TESLY !!!! JE NEPRESVEDCI JIT DO TOHO !!!! ALE SLEVY V KAUFRNDECH TO JO !!!! TAM S KOSIKEM JEZDI
Reklama
Reklama
Autosalon TV