Diskuze: Komentář: Díky taxíku jsem konečně jel Teslou. Kdyby raději poslali Superba, svezl bych se lépe
Nový příspěvek
Příspěvky
Milan - 26.06.2026 17:48:58
No ja na rozdíl od vas Teslu (Y) řídil, sam jsem nakonec zvolil Ford Capri a rozhodě nelituji.....
Nicméně Tesla jezdí v porovnani se Superbem jakekoli motorizace nesrovnatelně lepe....
Jasně musite nabijet a to hlavně doma nebo v praci.
PICHAV - 26.06.2026 14:46:42
STEJNE TY CESKY ROPACI JSOU DIVNY LIDI !!!! ANI DOZIVOTNI NABIJENI ZDARMA OD TESLY !!!! JE NEPRESVEDCI JIT DO TOHO !!!! ALE SLEVY V KAUFRNDECH TO JO !!!! TAM S KOSIKEM JEZDI