Reklama

Diskuze: Tohle je 25 míst, kde raději netankovat. Mapa ukazuje čerpací stanice, které dostaly pokuty

Nový příspěvek

Váš E-mail nebude zveřejněn

Příspěvky

Lenka Eli - 17.06.2026 22:17:50
Inspekce by měla jezdit stále a všude pro ochranu spotřebitele! Dávat čerpacím stanicím větší pokuty, nebo je rovnou zavřít! No a naši politici by měli udělat zákon, kde zákazník tankuje, čerpací stanice přebírá plnou zodpovědnost za způsobenou škodu.
Petr - 11.04.2025 21:46:02
Jsou to vše bláboly. ČOI jezdí na udání a čirou náhodou s Českou televizí v patách... A další dotaz- kolik zemního plynu prodá společnost Orlen v Třeboni? Ani kilo! Provozovatelem je úplně jiná společnost. Pane pisálku, ověřte si informace!
Reklama
Stanislav - 08.04.2025 06:03:13
Ve Vysokých Popovicích je to záležitost stará 3 roky. Nevím co je na tom aktuálního. A navíc už benzínku ani neprovozuje Rapid Oil.
Pepé - 07.04.2025 20:01:19
PICHAV - změň léčbu ,tahle zřejmě nezabírá a potřebuješ větší dávku ,možná je i změna lékaře (psychiatra)
Tomas - 07.04.2025 19:23:45
Chápu, že to vypadá bombasticky, ale říkat, že netankovat u čerpacích stanic Globusu, když jedna v Brně v roce 2022 měla problém, který vzniká mimochodem i ze špatně vyplachnute cisterny, je dost směšné.
PICHAV - 07.04.2025 17:31:52
JA VIM KDE RADEJI NETANKOVAT !!!! NA NABIJECCE EV !!!! TAM NA BENZINKACH KDE JI MAJI !!!! JE LEPSI NABIJET !!!! ALE TO BYSTE NESMELI BYT VETSINA !!!! ROPACI !!!! ODSOUZENY K VYHYNUTI !!!! PROTOZE VY SE NEZMENITE IKDYZ VAS NUTI !!!! NUTELY
Reklama
Reklama
Autosalon TV