Diskuze: Laciný superb se rozmázl o zeď jako moucha. Tento sedan spustil pochybnosti o kvalitě čínských aut
Nový příspěvek
Příspěvky
Soudomek - 10.05.2026 19:59:49
A co se týče ceny, že jsou levnější? Ano ale ne kvůli materiálům ale kvůli regulaci.. narovinu, Tesla na týden z půjčovny tam vyjde na 240,- Kč a auta typu BMW, Toyota, mercedes kolem 350,- stále jsou to nižší částky než amortizace u nas
Soudomek - 10.05.2026 19:58:23
Tak ono co si budeme po návratu z Číny vím jak to tam chodí. Autem jedete maximálně po městě stejně 20-40 a po rychlostce max 70, ono ani víc není třeba. Jejich auta co se týče kvality i designu už Evropu strčil několikrát do kapsy...
Zdeněk - 10.05.2026 17:33:41
Zdejším ubožákům v diskuzi uteklo,ze se jedna o retro auto 20 let staré. To zrovna skončila výroba Peugeotu 106 či 206! A ty by nedopadli lépe!
M R - 10.05.2026 09:42:18
On si jako někdo někdy myslel, že jsou kvalitní? LOL
PICHAV - 09.05.2026 15:15:18
A PROC SE AUTA ROZMAZNOU JAK MOUCHY ??!! NO PROTOZE MAJI MOUCHY !!!! CIM RYCHLEJI JEDU TREBA JAKO VCERA 202 !!!! TIM MAM VIC MUCH NA SKLE !!!! A ZADNA CINA !!!! TOHLE BY SE MELO RESIT !!!! TO ME HROZNE STVE !!!! SKORO JAKO PREMNOZENI ROPACI NA UKOR EV