Reklama

Diskuze: Upsal jsem se Berlusconimu: Jak mě moje Alfa Romeo 166 za 150 tisíc už stála dalších sto za servis

Nový příspěvek

Váš E-mail nebude zveřejněn

Příspěvky

PICHAV - 22.06.2026 21:05:03
JESTLI SE NEPLETU !!!! TAK ALF BYL MIMOZEMSTAN !!!! TAKZE ANI ALFA NEBUDE OK PRO ZEMI !!!! TO JA JSEM ALFASAMEC !!!! IKDYZ MAM PORSCHE !!!! KONEC
Josef - 22.06.2026 20:42:04
Alfu ani zadarmo!
Reklama
Reklama
Autosalon TV