Reklama

Diskuze: Škoda 100 má zánovní nájezd, ale jako nová vůbec nevypadá. Prodejce si přesto žádá čtvrt milionu

Nový příspěvek

Váš E-mail nebude zveřejněn

Příspěvky

PICHAV - 24.06.2026 21:12:04
MRDLO MU V LOMU !!!! A KAMEN Z TECH SKAL !!!! MU ZATLESKAL
Habermann - 24.06.2026 21:05:48
Ale hoši..Kolik má či nemá najeto se dá celkem lehce poznat z mnoha věcí..stačí odhrnout koberečky..no ale dle stavu fotky motoru bych tak přidal 100.000km-tzn.jednou přetočený tachometr.No janě-veteránskej šunt východ.bloku-to jsou tedy např.i Tatry 603?
Reklama
Serrutti - 24.06.2026 15:49:48
ani zadarmo Škodovka je veteránskej šunt jako všechny značky z východního komunistického bloku!!!
PICHAV - 24.06.2026 15:33:03
CESI MAJI RADI TOCENY I LAHVOVY !!!! A TACHOMETRY MAJI STOCENY !!!! HLAVOVY PRAZDNA !!!! JSOU CESI
Sizifon - 24.06.2026 15:29:22
Majitel by se měl spíše stydět až na zádely.Nájezd sporných 14tis. km a otřískaná jak po 100tis. Nakonec žádat může cokoli, kdo se nechá nachytat je otázka.
Mirek - 24.06.2026 13:04:24
Nízký stav je taky potřeba doložit, nicméně u auta, které na 14000km nevypadá je to nepodstatný údaj.
Reklama
Reklama
Autosalon TV