Reklama

Diskuze: Měl jsem jednu z nejobávanějších ojetin na světě. Doporučený postup tankování má shodný s Trabantem

Nový příspěvek

Váš E-mail nebude zveřejněn

Příspěvky

PICHAV - 26.06.2026 13:24:33
KLOBOUK DOLU !!!! CLANEK JSEM CETL JEDNIM DECHEM !!!! KDYSI BYLA MYM SNEM KRASNA ZLUTA RX7 !!!! NEMEL BYCH WANKELOVY KOULE NA TANKELA WANKELA !!!! TED V EV PORSCHE MANII UZ VUBEC NE !!!! ALE KYBYCH RX7 NEBO RX8 MEL TAK BYCH JI NEMEL TO SRDCE PRODAT !!!!
Reklama
Autosalon TV