Reklama
Archiv - Zprávy

Postapokalyptický tuning

Khyzyl Saleem je jednadvacetiletý britský grafik, který miluje auta. A tak udělal na počítači několik virtuálních úprav známých aut. Ale tuning to není jen tak obyčejný.
Zdroj: Khyzyl Saleem

Máte rádi filmy, jako je třeba Death Race, Zombie Apocalypse, Fast and Furious apod.? Pak ybs e vám tyhle počítačové rendery mohly líbit. Tohle není totiž tuning jen tak ledasjaký. Máme tu hned několik skupin. T5řeba výrazně futuristické kusy (jako například nové auto do Návrat do budoucnosti), silná skupina se rekrutuje z postapokalyptických filmů a pak tu jsou prostě totální předělávky nebo „naháče“. Především ty vypadají opravdu cool. Takový Aston Martin neb Ferrari bez nárazníků a prahů… Vypadá to lahůdkově!

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Tým Peugeotu vyrazí na Dakar v hvězdné sestavě. Bude v ní i Sébastien Loeb!

Minulý Dakar se vozům Peugeot docela nedařilo a zůstaly za očekáváním. Letos tým nasadí nová auta a také novou hvězdu ve svém středu, mistra světa Seba Loeba.
29.09.2015 22:30
|
0

SUV pod sto tisíc? Ano, Renault takové má

Vyrobit levné auto aby alespoň vypadalo jako auto a ne jako nějaká karikatura, je čím dál těžší. Renault s jedním takovým přišel.
28.09.2015 22:30
|
0
Reklama

Clio slaví výročí a jako dárek dostalo speciální edici

Sice už je po frankfurtském autosalonu, ale Renault přišel s další novinkou. Clio se představilo ve verzi Iconic.
27.09.2015 22:30
|
0

Daimler-Benz také manipuloval s emisními testy? Kategoricky to odmítá

Koncern VW už několik dnů čelí skandálu týkajícímu se falšování emisních hodnot u dieselových motorů při zkouškách. Problém už se z USA rozšířil do Evropy a asi ani zde se nezastaví.
27.09.2015 22:10
|
0
Reklama
Autosalon TV