Reklama
Archiv - Zprávy

Clio slaví výročí a jako dárek dostalo speciální edici

Sice už je po frankfurtském autosalonu, ale Renault přišel s další novinkou. Clio se představilo ve verzi Iconic.
Zdroj: Renault

Současná čtvrtá generace clia právě slaví třetí výročí od představení v Paříži na podzim roku 2012 a při této příležitosti Renault připravil speciální edici Iconic. Prodávat se bude jako hatchback i jako kombi. Iconic bude rozeznatelný už z venku. Dostane totiž exkluzivní barevné provedení, puntíkované vzory a lesklé černé doplňky. To vše doplní nová 17palcová kola Drenalic s částečně černým lakováním.

V interiéru se budou vyjímat chromové lišty, hliníkové doplňky a zamaková koule zakončující řadicí páku v případě exemplářů s manuální převodovkou. Přední sedadla dostanou vyhřívání, na všech pak najdeme kožené čalounění. Pod nohy se nastěhují speciální rohože a všemu pak bude vévodit infotainmentový systém Medianav Evolution. Co se týče motorizací, tak iconic dostane hned čtyři motory na výběr, TCe 90, TCe 120 EDC, dCi 90 a dCi 90 EDC, přičemž cena bude ve Francii startovat na částce 19 950 eur.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Tým Peugeotu vyrazí na Dakar v hvězdné sestavě. Bude v ní i Sébastien Loeb!

Minulý Dakar se vozům Peugeot docela nedařilo a zůstaly za očekáváním. Letos tým nasadí nová auta a také novou hvězdu ve svém středu, mistra světa Seba Loeba.
29.09.2015 22:30
|
0

SUV pod sto tisíc? Ano, Renault takové má

Vyrobit levné auto aby alespoň vypadalo jako auto a ne jako nějaká karikatura, je čím dál těžší. Renault s jedním takovým přišel.
28.09.2015 22:30
|
0
Reklama

Daimler-Benz také manipuloval s emisními testy? Kategoricky to odmítá

Koncern VW už několik dnů čelí skandálu týkajícímu se falšování emisních hodnot u dieselových motorů při zkouškách. Problém už se z USA rozšířil do Evropy a asi ani zde se nezastaví.
27.09.2015 22:10
|
0

Fordů GT vznikne jen hrstka a budou jen pro vyvolené

Příští rok si zájemci budou moci konečně koupit novu generaci supersportu Ford GT. Jenže jich rozhodně nebude jako rohlíků na krámě.
26.09.2015 22:30
|
0
Reklama
Autosalon TV