Reklama

Diskuze: Nová zelenobílá značka se sněhovou vločkou mate řidiče. Objevuje se totiž jen výjimečně

Nový příspěvek

Váš E-mail nebude zveřejněn

Příspěvky

PICHAV - 12.05.2026 15:18:42
PROC NEJAKE NOVE ZNACKY ??!! PRO TY NASE SRA !!!! PUM PICKY IGNORANTY !!!! ZNACKY ZBYTECNY FANTY
důchodce - 12.05.2026 10:35:07
Čím více bude dopravních značek, tím " bude bezpečněji !"
Reklama
Reklama
Autosalon TV