Reklama

Diskuze: Nenasytní Chorvati zase zdražili kempy a jsou nejdražší v Evropě. Levnější je i Itálie či Švýcarsko

Nový příspěvek

Váš E-mail nebude zveřejněn

Příspěvky

PICHAV - 22.06.2026 15:30:20
CHORVATY BALI CESI DO VATY !!!! NA CECHY JE SPOLEHNUTI !!!! PRITAHNOU VZDY S RIZKAMA A S CHUTI !!!! A UZ TESI SE PRAVE !!!! AZ BUDOU SE OPEKAT VE VLASTNI STAVE !!!! AZ DO CESKA Z NICH BUDE SMRAD !!!! ZE BY CLOVEK PAD
Reklama
Autosalon TV