Reklama

Diskuze: Do kufru lano a do nádrže natankovat plnou. V zimě mohou zachránit i zdánlivé maličkosti

Nový příspěvek

Váš E-mail nebude zveřejněn

Příspěvky

PICHAV - 04.12.2023 00:20:20
VODY JSOU ZAMRZLE !!!! NA STRELNOU ZBRAN POTREBUJETE POVOLENI NEBO DARKNET !!!! MOSTY MAJI ZABRANY !!!! HADICI NA VYFUK ALE STARY ROPAK VAM NENASKOCI !!!! PRASKY VAM MUZOU ZVEDNOUT KUFR APRD !!!! TAKZE PEVNE LANO !!!! JANE MISTRE JANO BYSTRE S SEBOU JISTE
co čech.to d/e-B)i(l - 03.12.2023 12:47:20
....já nevěděl,že i slovo d/e-m(e(n-t je pro tenhle shnilý systém sprosté slovo :-D,viz heslo Fialové junty "Hlavně slušně" (nechte se okrádat),..snad to konečně někomu dojde a ty pa(rc)h-an-ty zlodějské konečně pověsí
Reklama
Hana - 02.12.2023 20:10:00
Expert ? Takový expert je každý člověk s mozkem :-). Ale jinak, ještě voda na pití se hodí, když člověk někde vytuhne hodiny.
Marcel74 - 01.12.2023 14:16:37
U BEV bych doporučoval ještě benzínovou elektrocentrálu a kanystr.
Reklama
Autosalon TV