Reklama
Bonusy k TV pořadu

Vyrazili jsme s lidovým SUV za půl milionu do dalekých hor. Osvědčilo se i díky speciálním sedadlům

Autosalon vyrazil do Slovinska, moderátoři usedli hned do čtyř vozů. Naše posádka dostala Opel
Zdroj: Autosalon

Řada Čechů zná Slovinsko jen jako kus dálnice, za kterou musí zaplatit, když míří k moři do Chorvatska. Že má ale tahle země také co nabídnout, o tom jsme se přesvědčili během natáčení speciálního dílu televizního Autosalonu. Toho se zúčastnil i šéfredaktor webu Autosalon.tv Honza Markovič. Na cestu do Julských Alp si s sebou poměrně odvážně vzal Opel Frontera se základním motorem.

Jak vzpomíná, trochu se obával, aby cesta s takovým vozem byla příjemným zážitkem. Jenže po prvotním oťukávání Honza přišel Opelu na chuť a musel ho pochválit. Dynamicky jde samozřejmě spíš o průměrné auto, ale například vynikající sedadla se speciálně tvarovaným sedákem zajistila, že Honza vystoupil po sedmi hodinách cesty z auta spíš odpočatý než unavený.

Honzovým úkolem bylo vyzkoušet, jak se ve Slovinsku lyžuje. Na cestu ale nevyrazil sám, objevovat Slovinsko jeli i Pepa Vrtal, Marek Varga a Martin Müller alias Muldix. Každý jiným autem, každý na jiné místo. Něco vám už Honza naznačí na přiloženém videu, na které se podívejte. Zbytek se dozvíte ve speciálním dílu Autosalonu. A kdy ho uvidíte? Samozřejmě ve středu, tedy 28. ledna od 20:15 na Prima COOL.

Nechceme prozrazovat vše, ale například Marek jel do Slovinska podobně lidově zaměřeným SUV. Vybral si MG ZS. Proto jsme oba vozy spolu postavili do souboje. Který je lepší? Na to vám odpoví výsledek z našeho porovnávače, který najdete pod tímto odkazem.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Jezdím s AMG, ale brzy si koupím Porsche 911, říká jediný český hráč v NBA

Vít Krejčí má úspěšnou kariéru v týmu Atlanta Hawks. Auta má opravdu rád
25.11.2025 18:15
|
0
Reklama

Ojetý Opel Insignia dnes stojí málo a umí být spolehlivý. Je ale potřeba vybrat správný motor

Dejte si pozor na verze s pohonem všech kol, zanedbaný servis způsobí velmi drahý problém
19.11.2025 11:57
|
0
Reklama

Otestovali jsme Mercedes-AMG CLE 53. I na mokré závodní trati dokázal zázraky

Se sportovním kupé jsme vyzkoušeli losí test, zrychlení a reálnou spotřebu
12.11.2025 18:00
|
0

Opel Frontera se vejde s navigací a kamerou pod půl milionu. Láká na akční cenu i delší záruku

Kompaktní SUV s prostorným interiérem se na českém trhu začalo nabízet v akční výbavě HIT
31.10.2025 13:00
|
2

Je to snad levnější než jezdit MHD. Tenhle skútr nechce ani dva litry benzinu na 100 km

Honda Vision 110 má možná malý motor s nízkým výkonem, ale lze ji mít jen s řidičákem na auto.
19.05.2026 18:25
|
3

Ojetý Fiat 500 boří mýty o nespolehlivosti italských aut. Pod kapotou má nezničitelný motor

Majitelé se o své vozy dobře starají, protože si často legendární model pořizují pro radost.
19.05.2026 10:12
|
2
Reklama

Pepa krotí Rolls-Royce o výkonu 1200 koní a Hrubis mrzne ve Fordu. Premiérový Autosalon už ve středu

Prozradíme, proč se Marek během testu Renault E-Twingo pořád směje a možná doporučíme bazarový Fiat.
18.05.2026 12:05
|
0

Je lepší nafta, nebo elektřina? Test dvou francouzských aut by to mohl rozhodnout

Tereza Tobiášová a Ondřej Hrubeš alias Hrubis si vzali do testu dva velmi rozdílné vozy.
15.05.2026 16:30
|
1
Reklama
Autosalon TV