Reklama

Diskuze: Jsem máma a závodím. Bojuji s tím, co si lidé myslí, říká nová tvář Autosalonu

Nový příspěvek

Váš E-mail nebude zveřejněn

Příspěvky

Tomáš - 23.03.2026 17:24:19
Sympatická tvář, rád ji v autosalonu uvidím.
Martin - 21.03.2026 10:06:04
Strašně sympatická holka... Rád ji uvidím častěji. Forma soutěže s moderátorem byla zábavná.
Reklama
Martin - 18.03.2026 21:23:14
Strašně sympatická, rozhodně ať pracuje na pořadu autosalon.
PICHAV - 18.03.2026 16:17:22
TAK TO JA JI PREJU !!!! ABY ZAPADLA !!!! JAKO VAJGL ZA BUBNY V OLYMPICU !!!! A ONO JE NECO NOVEHO ??!! KOLEM TERKY !!!! CO MAM V OKU !!!! SNAD NEODELA MONTERKY !!!! A NESLA DELAT DO PADOKU
Reklama
Autosalon TV