Reklama
Archiv - Zprávy

VIDEO: Milovaným Porsche jezdí každý den už 40 let. Najel milion mil

Jestli nemáte srdce z kamene, tenhle příběh o životní lásce ke krásnému autu vás zaručeně dojme. Je to důkaz, že auta nepatří pod plachtu, ale na silnice.
Zdroj: Porsche

Přesně takhle to má vypadat! Většina klasických sporťáků je dnes zavřená kdesi v tmavé garáži, kde jen čekají na to, až je za nějakou absurdní částku někdo koupí a zavře do jiné garáže. Nedělají tak radost prakticky nikomu, snad kromě bankéře a účetního. Jenže tenhle příběh je úplně jiný. Sedmdesátník Guy Newmark totiž se vzácným Porsche 356 jezdí už 40 let každý den a rozdává radost kamkoliv přijede.

A protože Guy auto vážně nešetří a najede každý rok kolem 40 tisíc kilometrů, povedlo se mu nyní překonat magickou hranici milionu mil, tedy asi 1,6 milionu kilometrů. Navíc se o svůj vůz ukázkově stará, takže pořád vypadá jako nový. Porsche se téhle události chytlo a natočilo dojemný krátký film, který chytí za srdce každého petrolheada.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV