Reklama
Archiv - Zprávy

Síla emocí. Superauta dělala radost nemocnému chlapci ze Slovenska

Z médií často slýcháme o případech, kdy majitelé superaut jednají arogantně, povýšenecky a není s nimi rozumná řeč. Pravdou ale je, že házení lidi do jednoho pytle je vždycky chyba. Zatímco jeden majitel může být arogantní nadutec, ten druhý bude pokorný a přátelský. Přesně jako tahle parta.
Zdroj: youtube.com

Majitelé superaut z České republiky i Slovenska se spojili pro dobrou věc. Malý Maťko si před lety vyslechl strašnou diagnózu - trpí nevyléčitelným syndromem Louis-Bar označovaným také zkratkou AT, který ve zkratce znamená, že se kvůli neurodegenerativním změnám časem přestane hýbat a přestane mu pracovat svalstvo. I tato nemoc se ale dá alespoň mírnit a jedním z nejúčinnějších léků je radost. Čistá radost, která 11letému organismu dodá potřebnou sílu.

Maťko už od kolíbky miloval auta a vždy si přál zažít, jaké by to bylo sedět v opravdovém bouráku. A tak se kvůli němu sešla početná řádka majitelů drahých aut, která má na paměti, že jejich vozy jsou tu především od toho, aby rozdávaly radost. K vidění tak byly například modely jako Ferrari 458 Italia, Nissan GT-R, BMW divize M a spousty dalších. Jak to dopadlo a měl Maťko pořádnou radost? Jen se podívejte...

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV