Reklama
Archiv - Zprávy

Pýcha předchází pád. Silnice neudržela těžký Rolls-Royce

Velké, bytelné a těžké luxusní auto znamená skoro ve všech situacích výhodu. Vejde se do něj spousta drahé výbavy a kvalitních materiálů, pod kapotu se snadno schová pořádný dvanáctiválec a v případě srážky s jiným autem zajistí masa železa a spousta bezpečnostní výbavy posádce skvělé vyhlídky na přežití bez úhony. Existuje ale jedna výjimka.
Zdroj: The AIO Entertainment

Za většiny okolností je bytelnost a masivnost Rolls-Royce Ghost jeho hlavní předností. Když však narazí na podemletou silnici, stává se pravým opakem. Zjistil to majitel, jehož těžkotonážní britská jachta v hodnotě přes 16 milionů korun se propadla pod zem na jedné z křižovatek v provincii Chej-lung-ťiang na východě Číny. Zatímco ostatní auta projela, Rolls-Royce o váze přes dvě a půl tuny už asfalt neunesl. 

„Čekal jsem na červenou, a jakmile padla zelená a já se rozjel, silnice se propadla,“ uvedl řidič pro Mirror. Naštěstí se mu nic nestalo a okýnkem spolujezdce se dokázal dostat ven. Poškozena byla přední část auta a zřejmě také podvozek, nemělo by ale nakonec jít o nic fatálního a vůz se brzy vrátí do provozu. Tak snad mu budou v pojišťovně věřit...

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV