Reklama
Archiv - Zprávy

Prohlédněte si vnitřek luxusní limuzíny BMW za 4 miliony

BMW řady 7 v prodloužené verzi je vrcholným modelem v nabídce mnichovské značky. Podívejte se sami, co bohatým manažerům takové auto nabízí.
Zdroj: achiv Prima

O modelu BMW 750Ld xDrive s prodlouženou karoserií a pohonem všech kol se mluvilo hlavně v souvislosti s motorem pod kapotou. Tím totiž není osmiválec, ale třílitrový šestiválec doplněný hned čtyřmi turbodmychadly. Má výkon rovných 400 koní, točivý moment 760 Nm a na stovku se s ním dvoutunový kolos rozjede za 4,7 sekundy. Navzdory mamutímu záathu se tabulkově chlubí spotřebou pod 6 litrů, i když realita je samozřejmě trochu někde jinde.

My se nicméně tentokrát podíváme do interiéru a vy můžete s námi. Připomeňme, že základní cena modelu startuje skoro přesně na třech milionech, v luxusním segmentu se však za výbavu na přání nepřilácejí tisíce, ale statisíce. Vůz s mnoha příplatky na videu tak má cenovku o dobrý milion vyšší. Chcete skvělé laserové světlomety? Připravte si 80 tisíc. Komfortní přední sedadla? Dalších 60 tisíc. Nebo působivý systém nočního vidění s rozpoznáváním osob jdoucích u krajnice? Dalších 60 tisíc, prosím.

A tím ani zdaleka nekončíme. Skvělý audio systém Bowers & Wilkins Diamond Surround vyjde na více než 150 tisíc, zadní zábavní systém pro dlouhé dálniční přesuny zvýší cenu vozu o skoro 85 tisíc. Čtyřzónová klimatizace za 25 tisíc je pak vlastně skoro zadarmo. A jestli chcete hezčí design také zvenku, na sportovní M paket si připravte kolem 100 tisíc korun. Nějakých 40 tisíc si raději nechte stranou také na pořádná kola.

Výsledkem je auto, které se sice skvělé řídí, ale stejně budete chtít často sedět spíš vzadu. Nabízí totiž velmi solidní prostor i pro dlouhány a velkou spoustu pohodlí. Ostatně, podívejte se sami. Tohle je kancelář snů.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV