Reklama
Archiv - Zprávy

Přesně kvůli tomuhle se nikdy neotáčeje před zatáčkou

Krásná silnice, slunný den a dva výletníci na motorkách, kteří málem přišli o život. K vážné nehodě chybělo jen málo a předešla jí především rychlá reakce a rozumná rychlost jízdy obou motorkářů.
Zdroj: A Wilson

Řidiče osobního auta, konkrétně Chevroletu Malibu, asi vůbec nenapadlo, že tím pro něj obyčejným otáčením může způsobit pořádný průšvih. Je dost dobře možné, že si nemyslel, že mu obyčejné otáčení bude trvat ta dlouho. Nebo mu prostě nedošlo, že otáčet se přes celou silnici hned za zatáčkou je asi to nejhorší, co může udělat.

Ať tak nebo tak, dotyčný může děkovat štěstěně, a hlavně dobrým reakcím obou jezdců na motocyklech. Ty totiž bílé Malibu postavené přes cestu zjevně dost vyděsilo. Jeden ale zvládl autu uhnout a druhý pořádně otestoval své brzdy. Dokonce se s motorkou postavil na přední kolo. Ani jeden ale naštěstí do auta nenaboural. Jak pro ně, tak možná i pro posádku by taková nehoda mohla být fatální.

Video končí v chvíli, kdy si to motoráři s řidičem Malibu jdou vyříkat. Nevíme tedy, jestli šlo jen o silná slova, nebo i možné násilí. Osobně doufáme jen v tu první variantu. Už víte, že násilí na silnici nemáme rádi. Však on už si příště dotyčný podobné manévry raději dvakrát rozmyslí.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV