Reklama
Archiv - Zprávy

Nejhlasitější Smart od Brabusu umí dělat pořádný kravál

Na tomhle autě je všechno přehnané. Jméno, cena, tři chromované výfuky, velikánská kola a v neposlední řadě také jeho zvuk. Ten můžete stiskem jediného tlačítka proměnit k nepoznání.
Zdroj: Brabus

Tradiční úpravce extra rychlých Mercedesů se už nějaký čas věnuje i vylepšování nejmenšího člena rodiny. Smart Brabus s neobyčejným designem se představil už minulý rok a navzdory skromnému výkonu 90 koní to je neobyčejný malý čert. Teď se však můžete podívat na verzi Ultimate 125, která jde ještě mnohem dál. Jak název napovídá, výkon motoru o objemu 0,9 litru vyrostl na 125 koní, maximální rychlost je omezena na 175 km/h.

Samotná rychlost ale není tím nejdůležitějším. Ostatně sprint na stovku trvá 9,2 sekundy, což není zrovna málo. Tady jde hlavně o styl, který vedle designu zajišťuje také zvuk. Ten je v základním nastavení poměrně nevýrazný, jak je však slyšet na videu, stisknutím tlačítka se to dá změnit. Cena je ovšem podobně pekelná jako zvuky, které vycházejí z výfuků – asi 1,3 milionu korun. Vážně nechcete raději Porsche 917 Boxster?

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV