Reklama
Archiv - Zprávy

Nečekaná změna. Luxusní BMW dostanou nové logo

Mezi prémiovými výrobci neustále probíhá boj o to, aby zaujali co nejvíce zákazníků. Každá ze značek na to jde jinak. BMW teď přichází s novou obchodní značkou, která se zaměří výhradně na ty nejluxusnější modely z nabídky.
Zdroj: iStock

Chystaná nová obchodní značka se bude nejprve týkat současného BMW řady 7 a BMW i8, ale později se přidají další modely, kterými budou zcela nové BMW řady 8 a velké SUV X7, stejně jako připravované BMW i8 Roadster. Tyto speciální modely bude možné poznat zejména podle nově navrženého loga kombinujícího černobílou verzi prvního použitého znaku výrobce před 101 lety, na němž je jméno společnosti „Bayerische Motoren Werke“ napsáno v plném znění.

Zážitky a služby pro bohaté

Pro tyto speciální modely si však BMW připravilo i další služby, které mají rozvíjet vztah se zákazníkem a přinést mu i některé nadstandardní služby. Mezi ty lze jistě zařadit například servisní prohlídky s možností využití služby „pick-up and return“ (vyzvednout a vrátit). Další službou bude "Add-on mobility", která bude majitelům BMW řady 7 umožňovat například půjčení BMW X7 v případě, že budou potřebovat převézt více lidí, a nebo naopak BMW řady 8, pokud si chtějí užít víkendové sportovní projížďky.

Neméně zajímavý je také program BMW Pure Impulse Experience pro majitele BMW i8. Ten podle automobilky umožňuje bohaté "kulturní, lifestylové a cestovní zážitky". Co si pod tím představit? Majitelům tohoto plug-in hybridu se nabízí účast na některých zajímavých akcích jako jsou například vyhlídkové jízdy, galavečery v michelinských restauracích, návštěvy udílení cen Grammy v Los Angeles, veletrhu umění Art Basel v Hongkongu, ale také třeba dostihy White Turf na zamrzlém jezeře ve Svatém Mořici. „Budujeme luxusní ekosystém jedinečných služeb a zážitků, které zahrnují celou řadu luxusních modelů a vytvářejí mimořádné a nezapomenutelné okamžiky,“ říká Hildegard Wortmann, senior viceprezident značky BMW.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV