Reklama
Archiv - Zprávy

Lamborghini jako masovka. Huracán se prodává po tisících

Italská automobilka samozřejmě čekala, že s modelem Huracán bude slavit úspěch. Nečekala ale, že bude takový. Výrobní linky nyní jen tak tak stíhají uspokojovat poptávku.
Zdroj: Lamborghini

Je to neuvěřitelné, ale Lamborhini před pár dny z továrny vypustilo model Huracán s pořadovým číslem 8000. Jde o verzi Spyder v šedém provedení Grigio Lynx, která už je na cestě za svým majitelem do Velké Británie. Tohoto čísla dosáhla automobilka už po třech letech výroby a v tuto chvíli je již za polovinou celkové produkce modelu Gallardo, který byl předchůdcem Huracánu a vyráběl se dlouhých deset let. Ačkoliv se tedy doposud mluvilo právě o Gallardu jako o nejúspěšnějším modelu značky, vyrobilo se ho 14 022 kusů, zdá se, že ho Huracán rychle na první příčce vystřídá.

Zdroj: Lamborghini

Důvodů je několik. Zmíníme třeba ten, že před nedávnem Lamborghini model Huracán představilo v edici Performante, která k zákazníkům dorazí již brzy. A už teď je o něj prý obrovský zájem! Dalším může být fakt, že zákazníci mohou u modelu Huracán volit z několika dalších provedení. Na výběr mají z verze LP 610-4 s pohone všech kol, verze 580-2, která se nabízí jak v provedení kupé, tak Spyder s otevřenou střechou. Ať tak nebo tak, vůz vždy pohání atmosférický desetiválec o výkonu od 580 do 640 koní.

Lamborghini samozřejmě gratulujeme, jen se nemůžeme ubránit dojmu, že když si někdo koupí Lambo, nechce mít doma takovou masovku. Aby za chvíli nejezdilo po silnicích Huracánů tolik jako Fabií…

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV