Reklama
Archiv - Zprávy

Kůže místo plastů. I takhle může vypadat interiér dodávky

Pokud potřebujete dodávku jen občas, nejspíš vás vždy znovu překvapí, jak lacině uvnitř vypadají i poměrně nová auta. Zpravidla je to přehlídka těch nejlevnějších šedých plastů a nepříliš kvalitního zpracování, bez ohledu na značku výrobce. Užitkové auto se prostě má hlavně dobře čistit a ne dělat dojem. Dá se to ale dělat i jinak.
Zdroj: Carlex Design

Mezeru na trhu s luxusními dodávkami už mnoho let zaplňují nejrůznější úpravci, přičemž mezi ty nejznámější patří společnost Carlex Design. Jako základ nejnovější přestavby opět posloužil oblíbený Mercedes-Benz Sprinter, který přeci jen nabízí prémiovější start než většina konkurence. Carlex navíc spojil síly s dalším úpravcem Autokontener a výsledkem je stroj, který hlavně vzadu připomíná první leteckou třídu.

Vlastní bar a spousta místa

Na první pohled je patrné, že luxusní barvou tohoto roku je hnědá. Už pracoviště řidiče nabízí sloupky, střechu i vnitřní panely potažené Alcantarou, což efektně doplňují kožené sedačky či volant. Teprve vzadu však začíná ten opravdový luxus. Čtyři velkolepá sedadla nabízejí spoustu místa ve všech směrech, přičemž každá dvojice má k dispozici vlastní infotainment, stolky a úložné prostory.

Neobyčejnou atmosféru na palubě vytváří vedle drahých materiálů také propracovaný systém interiérového osvětlení a bytelné automatické rolety na všech oknech. Snadno po ruce je také efektní bar, na zadní stěně nechybí velká obrazovka, o zábavu se stará kvalitní audio systém a o příjemnou teplotu zase výkonná klimatizace. Takhle bychom chtěli cestovat!

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV