Reklama
Archiv - Zprávy

I v Evropě umíme dělat fantastické srazy superaut

Na podobné akce, jakou vám dnes představíme, jsme zvyklí spíše třeba z Dubaje nebo Velké Británie. Ale i blíž k našim hranicím se najde pěkná kupa majitelů těch nejzajímavějších aut, jaká kdy jezdila po silnicích.
Zdroj: Mick Kok

Osobně si myslíme, že evropská akce s názve Supercars Sunday dokonce strčí všechna ta dubajská setkání do kapsy. A s přehledem! Vše se odehrálo na okruhu TT Circuit Assen v Nizozemsku, kam se sjelo neuvěřitelné množství více či méně obvyklých supersportů. Nejde jen o statickou výstavu. Všechna ta skvělá auta po okruhu průběžně krouží a jejich majitelé se v dobrém špičkují ohledně toho, kdo že přijel tím nejzajímavějším exponátem.

Upřímně nevíme, jestli v tomto případě vůbec jde vybrat to jedno jediné, nejlepší a nejzajímavější auto. Vždyť se na jednom místě potkaly skvosty jako Ferrari LaFerrari, Porsche 918 Spyder, několik různých Bugatti, McLaren P1 GTR, Mercedesy AMG, klasické 911 nebo Koenigsegg Agera RS Prototype, který najdete níže ve videu. Uznejte sami, že vybírat favorita je zatraceně těžké. Ale pokud vy máte jasno, dejte nám vědět v komentářích na Facebooku!

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV