Reklama
Archiv - Zprávy

David sestřelil Goliáše. Prius při nehodě převrátil Brabus G500 4x4²

Jedna nula pro přírodu! Řidič hybridní Toyoty Prius, který s autem jezdí jako taxikář pro službu pro Uber, dokázal jednou dobře mířenou ranou zdevastovat monstrózní terénní Mercedes v úpravě od Brabusu.
Zdroj: carscoops

Asi vám nemusíme nijak dlouze představovat Mercedes-Benz G500. Určitě vám také bude jasné, co se skrývá za pojmenováním Brabus G500 4x4². Kdyby přece jen někdo tápal, tak vězte, že jde o luxusní, silnější a vskutku extrémní provedení slavného „Géčka“, které by mělo vydržet takřka vše. Zjevně ale až na srážku s malou Toyotou. A to i přes to, že pod kapotou je čtyřlitrový osmiválec, který je po zásahu Brabusu schopen produkovat výkon 493 koní a točivý moment 710 Nm. Ale to je jen základ. Teoreticky mohlo jít o další stupeň úpravy, který nabízí 571 koní a 810 Nm točivého momentu.

Podle všech dostupných informací je viníkem nehody řidič Brabusu, který nedal přednost řidiči Toyoty a doslova mu přejel přední část. Jenomže už tak vysoké těžiště auta to neustálo a Mercedes se převalil na bok. Naštěstí se prý nikomu nestalo nic vážného a všichni účastníci odešli od nehody po svých. Škoda na autech, respektive hlavně na Mercedesu upraveném od společnosti Brabus, je značná. Obzvlášť když přihlédneme k faktu, že po zásahu Brabusu má Géčko v interiéru velkou řádku karbonových dílů, které vzaly za své.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV