Reklama
Archiv - Zprávy

Další nářez od Kena Blocka. Šílený Mustang a Climbkhana

Je to teprve měsíc, kdy nám spadla čelist z Blockova pouštního videa s názvem Terrakhana, a už se na nás valí další našlapaný kousek. Tentokrát se slavný jezdec vydal na slovutný kopec Pikes Peak a doprovod mu dělá jeho extrémně upravený Ford Mustang.
Zdroj: Toyo Tires

Dnes již světoznámá série videí Gymkhana, která do nepřekonatelného mixu spojila driftování, prvky z rally, kaskadérské kousky a špičkovou kameru, z Kena Blocka udělala globální hvězdu. V poslední době však rád experimentuje i s jinými formáty, přestože základ je samozřejmě vždycky stejný. Minulý měsíc to například byla Terrakhana, kdy Block vyrazil do pouště s rallyovou Fiestou o výkonu kolem 600 koní a předvedl dechberoucí jízdu na hraně vysokých skalisek, mezi balvany a v extrémně prudkých stoupáních.

Už minulý rok nicméně Block představil další projekt pojmenovaný příznačně Climbkhana. V tomto případě usedl za volant svého bájného Hoonicornu V2, což je klasický Ford Mustang přestavěný na monstrum s osmiválcem 6,7 litru, dvěma turby a výkonem 1400 koní, který spaluje metanol. Cílem je tentokrát slavný vrch Pikes Peak, kde se jezdí závody do vrchu plné nebezpečných zatáček nad hlubokými srázy bez jakékoliv ochrany.

Nejnovější trailer prozradil, že plného videa se dočkáme už 25. září, tedy příští týden v pondělí. A zjevně se máme na co těšit!

 

Pokud se chcete nechat nalákat ještě trochu víc, můžete se podívat na předchozí trailer, kde najdete pár záběrů navíc:

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV