Reklama
Bonusy k TV pořadu

Petra Průšová vyhrála v soutěži Autosalonu motorku CFMOTO za 180 tisíc korun. Stačil jediný tip

Měl to být od manžela dárek k narozeninám. Nakonec z ní má největší radost on sám a dvanáctiletý syn
Zdroj: Autosalon.tv

Motocykl CFMOTO 700CL-X Heritage s prodejní cenou 179 990 korun, který byl loni na jaře po osm týdnů hlavní výhrou v soutěži v televizním pořadu Autosalon.tv, vyhrála žena. Petra Průšová z Ivančic byla vylosována generátorem náhodných čísel mezi 44 496 správnými odpověďmi, které byly v osudí. Největší výhra to však byla pro jejího manžela Martina, který se po dlouhých dvanácti letech stal opět motorkářem. Chcete vidět, jak se podobná výhra v soutěži Autosalonu losuje, a slyšet, jaké byly první reakce výherkyně? Podívejte se na video pod těmito řádky.
Zdroj: Autosalon.tv
Petru Průšovou oznámení o výhře trochu vykolejilo.

Soutěžit budeme i letos

Ceny v soutěžích pořadu Autosalon.tv jsou reálné a přebírají je reální lidé se zajímavými osudy. Martin Průša chtěl udělat manželce radost k jejím čtyřicátinám, nakonec ale byla výhra motocyklu CFMOTO 700CL-X Heritage velkou radostí zejména pro něj a pro jeho dvanáctiletého syna. "Manželka sice řidičák na motorku má a na motorce jezdit zkoušela, ale měj jsem o ně o obě velký strach," směje se Martin.

Výherní motorka má po první sezoně naježděno přibližně 600 kilometrů a je vzorně zazimovaná v garáži. "Jezdím s ní hlavně o víkendech v okolí našeho bydliště. Nejčastěji se synem. Těsně předtím, než jsme motorku vyhráli, mu totiž bylo dvanáct, a tak mi může sekundovat jako spolujezdec," vysvětluje Martin Průša, který právě kvůli narození syna přestal být dočasně motorkářem a nyní se k této životní radosti i díky Autosalonu rád vrátil.

Průšovi měli velké štěstí. Z Petřina telefonu totiž poslali jediný tip. Pravidla soutěže přitom umožňovala poslat v průběhu osmi týdnů až osm tipů (každý týden jeden) a tím zvýšit šance na výhru. V případě Průšových stačil jediný správný pokus (do slosování se totiž dostaly pouze správné odpovědi na soutěžní otázku) na zásah do černého.

Tento týden v první epizodě televizního Autosalonu v roce 2023 s premiérou ve středu 4. ledna od 20.15 na Prima COOL se ještě pravidelná a oblíbená soutěž nekoná, přestože jde o díl premiérový a nikoli reprízy toho nejlepšího v roce 2022, které se vysílaly v posledních dvou prosincových epizodách. Hned od příštího týdne se ale oblíbená pravidelná soutěž do televizního Autosalonu vrací. Diváci se tak mohou od 11. ledna na stránkách autosalon.tv/soutez znovu ucházet o atraktivní ceny.
Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Alfa Romeo Tonale je krásná a překvapivě prostorná. Jen při předjíždění to chce trpělivost

Promyšlený hybridní systém znamená dostatek výkonu a rozumnou spotřebu. Sporťák to ale není
22.03.2023 11:43
|
13

Pavel Liška si divočením se čtyřkolkou splnil sen. Navíc ho osvěžila koupelí v bahně

Posadili jsme herce Pavla Lišku za volant ostré čtyřkolky CFMOTO. Pak ji ani nechtěl vrátit
21.03.2023 10:30
|
0
Reklama

Subaru Forester je v terénu jako doma. Vyzkoušeli jsme ho v těžkém terénu, písku i vodě

Omlazené SUV nabízí zajímavé svezení díky motoru typu boxer, který zajišťuje nízké těžiště
14.03.2023 17:11
|
1

Pavel Liška se učil padat na motorce. Mám své zlozvyky rád, ale asi se jich zbavím, říká

Autosalon poslal herce Pavla Lišku do pražského Pitlandu, aby si vypiloval svou techniku
08.03.2023 16:15
|
0
Reklama
Autosalon TV