Reklama
Bonusy k TV pořadu

Petra Průšová vyhrála v soutěži Autosalonu motorku CFMOTO za 180 tisíc korun. Stačil jediný tip

Měl to být od manžela dárek k narozeninám. Nakonec z ní má největší radost on sám a dvanáctiletý syn
Zdroj: Autosalon.tv

Motocykl CFMOTO 700CL-X Heritage s prodejní cenou 179 990 korun, který byl loni na jaře po osm týdnů hlavní výhrou v soutěži v televizním pořadu Autosalon.tv, vyhrála žena. Petra Průšová z Ivančic byla vylosována generátorem náhodných čísel mezi 44 496 správnými odpověďmi, které byly v osudí. Největší výhra to však byla pro jejího manžela Martina, který se po dlouhých dvanácti letech stal opět motorkářem. Chcete vidět, jak se podobná výhra v soutěži Autosalonu losuje, a slyšet, jaké byly první reakce výherkyně? Podívejte se na video pod těmito řádky.
Zdroj: Autosalon.tv
Petru Průšovou oznámení o výhře trochu vykolejilo.

Soutěžit budeme i letos

Ceny v soutěžích pořadu Autosalon.tv jsou reálné a přebírají je reální lidé se zajímavými osudy. Martin Průša chtěl udělat manželce radost k jejím čtyřicátinám, nakonec ale byla výhra motocyklu CFMOTO 700CL-X Heritage velkou radostí zejména pro něj a pro jeho dvanáctiletého syna. "Manželka sice řidičák na motorku má a na motorce jezdit zkoušela, ale měj jsem o ně o obě velký strach," směje se Martin.

Výherní motorka má po první sezoně naježděno přibližně 600 kilometrů a je vzorně zazimovaná v garáži. "Jezdím s ní hlavně o víkendech v okolí našeho bydliště. Nejčastěji se synem. Těsně předtím, než jsme motorku vyhráli, mu totiž bylo dvanáct, a tak mi může sekundovat jako spolujezdec," vysvětluje Martin Průša, který právě kvůli narození syna přestal být dočasně motorkářem a nyní se k této životní radosti i díky Autosalonu rád vrátil.

Průšovi měli velké štěstí. Z Petřina telefonu totiž poslali jediný tip. Pravidla soutěže přitom umožňovala poslat v průběhu osmi týdnů až osm tipů (každý týden jeden) a tím zvýšit šance na výhru. V případě Průšových stačil jediný správný pokus (do slosování se totiž dostaly pouze správné odpovědi na soutěžní otázku) na zásah do černého.

Tento týden v první epizodě televizního Autosalonu v roce 2023 s premiérou ve středu 4. ledna od 20.15 na Prima COOL se ještě pravidelná a oblíbená soutěž nekoná, přestože jde o díl premiérový a nikoli reprízy toho nejlepšího v roce 2022, které se vysílaly v posledních dvou prosincových epizodách. Hned od příštího týdne se ale oblíbená pravidelná soutěž do televizního Autosalonu vrací. Diváci se tak mohou od 11. ledna na stránkách autosalon.tv/soutez znovu ucházet o atraktivní ceny.
Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Sršeň se raduje: Yamaha po dlouhé době udělala nádhernou motorku. A taky skvěle jezdí

Retro styl je v módě a Japonci to moc dobře vědí, navíc k tomu přidali i velmi dobrou techniku
12.07.2024 10:36
|
3

Dva radary a motor ze závodního speciálu. Lukáš Pešek otestoval extrémní Ducati Multistrada RS

Tohle je motorka pro velmi zkušené jezdce. Cesťák s výkonem 180 koní je totiž něco ujetého
10.07.2024 08:30
|
0
Reklama

Tuhle motorku by měli prodat jen tomu, kdo prošel psychotesty. Sršeň krotil BMW M 1000 XR

Nebezpečná raketa je tím lepší, čím rychleji jede. Tohle je náčiní jen pro nejzkušenější jezdce
09.07.2024 17:57
|
5

Soutěž o stylovou motorku za 150 tisíc korun míří do finále. Zbývá už jen pár dní

Soutěžíme o zbrusu nový motocykl CFMOTO 450CL-C, který sklidil od Sršně samou chválu
28.06.2024 14:00
|
9
Reklama
Autosalon TV