Reklama
Soutěž ukončena

Které z těchto aut převeze nejširší krabici? Srovnej to a vyhraj povinné ručení na rok zdarma

Zdroj: Tiskový servis ADAC

Češi si potrpí na velký kufr. Objem zavazadlového prostoru bývá jedním z důležitých parametrů při výběru nového vozu. Jenže litry nejsou všechno. O praktičnosti kufru rozhoduje mimo jiné i jeho šířka, zejména mezi podběhy, kde bývá minimální. Web Autosalon.tv minimální šířku zavazadlového prostoru měří. Výsledky můžete najít v Katalogu u katalogových listů jednotlivých vozů, nebo třeba v Porovnávači, pokud jednotlivá auta porovnáváte mezi sebou. Tím jsme vám také naznačili, kde hledat pro dnešní soutěž správnou odpověď, která může být trochu nečekaná.

Se společností Srovnejto.cz jsme na téma minimální šířky zavazadlového prostoru u čtyř nových automobilů různé velikosti i typu karoserie připravili soutěž. Kdo správně odpoví na soutěžní otázku, má šanci vyhrát na své osobní auto nebo svůj motocykl povinné ručení na celý rok zdarma s jedinou podmínkou - jeho výše nesmí přesáhnout 10 000 korun. A pozor! Nezáleží na tom, jestli správnou odpověď odešlete jako první, stý, tisící, nebo poslední. Do slosování budou zařazeny všechny správné odpovědi a výherce mezi nimi vybere generátor náhodných čísel. Každý soutěžící smí odeslat pouze jedinou odpověď, jinak budou vyřazeny i všechny jeho ostatní odpovědi. Tak to srovnej a vyhraj!

Výhercem čtvrté soutěže se Srovnejto.cz se stal David Muzikář z Oslavan. Správně určil, že ze čtveřice BMW 3 sedan, Citroën Berlingo, Opel Astra Sports Tourer a Škoda Fabia nové generace má nejmenší místo na nohy na straně spolujezdce podle měření Autosalonu překvapivě nejdelší vůz ze všech – obří kombík od Opelu. Otázka to byla opravdu těžká. Správnou odpověď, kterou jste mohli najít v našem Katalogu na webu Autosalon.tv, obsahovalo pouze 17 z 84 obdržených odpovědí. Srovnejto.cz výherci za odměnu na rok zdarma pojistí jeho vůz.
Reklama

Soutěžní otázka:

Které ze čtyř vybraných aut má podle měření webu Autosalon.tv největší minimální šířku zavazadlového prostoru?
Image

BMW 8 Gran Coupé.

Zdroj: Bart Běhal, Autosalon.tv

Image

Hyundai i10.

Zdroj: Tiskový servis Hyundai

Image

Škoda Octavia Combi.

Zdroj: Ondřej Běhal, Autosalon.tv

Image

Volvo S90.

Zdroj: Tiskový servis Volvo

Výherci z předchozích soutěží

  • Jiří Brát, Litvínov 8 - ASP Group - LS2
  • Irena Gangurová, Praha 8 - Continental
  • Radovan Bank, Velké Pavlovice - Continental
  • Petr Gazur, Praha 4 Háje - ASP Group - LS2
  • Jiří Měšťánek, Uhlířské Janovice - Srovnejto.cz
  • Jan Karban, Plzeň - ASP Group - LS2
  • Pavel Rabenseifner, Sudkov - povinné ručení na rok
  • Zdeněk Čapský, Podbořany - ASP Group - LS2
Reklama
Autosalon TV