Reklama
Soutěž ukončena

Které ze čtyř aut nabízí nejméně místa na nohy? Srovnej to a vyhraj povinné ručení na rok zdarma

Zdroj: Autosalon.tv

Místo na nohy ve druhé řadě sedadel je u automobilů velmi důležitým rozměrem zejména pro vyšší cestující. Je velmi otravné, když pasažér ve druhé řadě dloube koleny do zad řidiči či spolujezdci před ním. Web Autosalon.tv má na měření prostoru na nohy vlastní sofistikovanou metodiku podélné prostornosti, jejíž výsledky můžete najít v Katalogu u katalogových listů jednotlivých vozů, nebo třeba v Porovnávači, pokud jednotlivá auta porovnáváte mezi sebou. Tím jsme také naznačili, kde hledat pro dnešní soutěž správnou odpověď, která vás nejspíš překvapí.

Se společností Srovnejto.cz jsme na téma místa na nohy na zadních sedadlech u čtyř nových automobilů různé velikosti i typu karoserie připravili soutěž. Kdo správně odpoví na soutěžní otázku, má šanci vyhrát na své osobní auto nebo svůj motocykl povinné ručení na celý rok zdarma s jedinou podmínkou - jeho výše nesmí přesáhnout 10 000 korun. A pozor! Nezáleží na tom, jestli správnou odpověď odešlete jako první, stý, tisící, nebo poslední. Do slosování budou zařazeny všechny správné odpovědi a výherce mezi nimi vybere generátor náhodných čísel. Každý soutěžící smí odeslat pouze jedinou odpověď, jinak budou vyřazeny i všechny jeho ostatní odpovědi. Tak to srovnej a vyhraj!

Výhercem třetí soutěže se Srovnejto.cz se stal Jiří Palcer z Rosic. Správně určil, že ze čtveřice Dacia Lodgy, Hyundai i30, Peugeot 208 a Toyota Yaris má nejnižší základní cenu korejské auto vyráběné ve slezských Nošovicích - Hyundai i30. Srovnejto.cz mu na rok zdarma pojistí jeho vůz.
Reklama

Soutěžní otázka:

Které z těchto aut má podle měření webu Autosalon.tv nejméně místa na nohy na straně spolujezdce?
Image

BMW řady 3 sedan.

Zdroj: Autosalon.tv

Image

Citroën Berlingo.

Zdroj: Ondřej Běhal, Autosalon.tv

Image

Opel Astra Sports Tourer.

Zdroj: Ondřej Běhal, Autosalon.tv

Image

Škoda Fabia IV. generace.

Zdroj: Tiskový servis Škoda Auto

Výherci z předchozích soutěží

  • Miroslav Bradáč, Zábřeh - HAKR Brno
  • Mojmir Švarc, Nove Hrady - ASP Group - LS2
  • Vladimír Kec, Jílové u Prahy - Srovnejto.cz
  • Tomáš Kropáček, Dobříkov - ASP Group - LS2
  • Stanislav Šupálek, Janovice u Frydku Místku - HAKR
  • Milan Jirotka, Prachovice - Srovnejto.cz
Reklama
Autosalon TV